Kontakty
 

Praha - centrála

Archeologická 1383, 253 01 Hostivice - Tulipán Park Praha, budova C
+420 226 00 33 00, +420 281 925 059, +420 724 016 546
+420 226 00 33 44
meteor@meteor.cz
objednavky@meteor.cz
meteor_prague
meteor_prague2
253738869
328309830
Po-Pá 8:00 - 18:00; So 8:00 - 13:00
  oddělení    
objednávky +420 226 00 33 33 +420 226 00 33 55
nákup +420 226 00 33 10 +420 226 00 33 11
účetní +420 226 00 33 20
IT +420 226 00 33 30
reklamace +420 226 00 33 40
sklad +420 226 00 33 50
 
IČO: 60467053
DIČ: CZ60467053
Trost Auto Service Technik s.r.o., vedený u Městského soudu v Praze pod spis. zn. C. 26901
Bankovní spojení: ABN-AMRO Bank, CZK 32.379/5400
 
 

Brno - pobočka

Valchařská 24/36, 614 00 Brno
+420 545 215 283, +420 724 141 225
+420 545 210 215
brno@meteor.cz
branch_brno
219223272
Po-Pá 8:00 - 18:00


Jičín - pobočka

Hradecká 816, 506 01 Jičín
+420 319 809 910, +420 602 587 041
+420 493 538 648
jicin@meteor.cz
boleslav_meteor
278904538
Po-Pá 8:00 - 18:00

 

Most - pobočka

Jaroslava Průchy 1915/24, 434 01 Most
+420 417 662 910, +420 724 989 357
+420 476 701 391
most@meteor.cz
branch_most
363101689
Po-Pá 8:00 - 18:00


Olomouc - pobočka

Holická 574, 779 00 Olomouc
+420 585 316 070, +420 602 249 290
+420 585 316 071
olomouc@meteor.cz
meteorolomouc
83754185
Po-Pá 7:00 - 18:00

 

Ostrava - pobočka

Tavičská 229/16, 703 00 Ostrava
+420 555 308 900, +420 724 052 413
+420 596 630 003
ostrava@meteor.cz
branch_ostrava
579243440
Po-Pá 8:00 - 18:00


Pardubice - pobočka

Hůrka 1832, 530 02 Pardubice
+420 463 352 910, +420 724 366 779
+420 466 265 709
pardubice@meteor.cz
branch_pardubice
451928874
Po-Pá 8:00 - 18:00

 

Plzeň - pobočka

Skladová 24, 326 00 Plzeň
+420 377 241 749, +420 724 141 226
+420 377 457 192
plzen@meteor.cz
branch_plzen
281404486
Po-Pá 8:00 - 18:00


Praha 9 Horní Počernice - pobočka

Ve Žlíbku 2414, 193 00 Praha 9
+420 226 539 700, +420 724 016 546
+420 226 539 709
pocernice@meteor.cz
branch_pocernice
634601400
Po-Pá 8:00 - 18:00


Příbram - pobočka

Fibichova 682, 261 01 Příbram
+420 319 809 920, +420 606 781 548
+420 318 638 187
pribram@meteor.cz
branch_pribram
222974076
Po-Pá 8:00 - 17:00

 
Meteor Czech Republic s.r.o. - náhradní díly na osobní a dodávkové automobily